Şimdi, Parma onu kurtardı ve artık ondan vazgeçmek yerine onu transfer etmek için

Şimdi, Parma onu kurtardı ve artık ondan vazgeçmek yerine onu transfer etmek için

Örneğin Barça, Berlin’de Şampiyonlar Ligi finalinde oynadığında, orada bir turnuva oynadı. Altı maç oynadılar ve tek bir gol yemeden şampiyon ilan edildi. Almanya’daki başarının ardından, takım birkaç ülkede oynamaya davet edildi: İngiltere, Almanya, İtalya ve İsviçre ve diğerleri. Penya Special Barça, MIC’in dört sürümünü de oynadı.

Ekibin en büyük zorluklarından biri büyümeye devam etmektir ve bunun için yeni işbirlikçilerin desteği çok önemlidir. “Sponsor bulmak bizim için çok iyi olacak. Buna ihtiyacımız var ”diyor La Penya’nın başkanı Salvador Farré. Elbette, şu an için League of the Acell Foundation’ı oynamayı planlıyorlar. Ancak amaç, Barselona’da her hafta maçlarla normal bir lig kurmak olacaktı. Takımın en büyük yanılsamalarından biri, koşullar elverdiğinde, Kanarya takımadalarından diğer takımlarla Gran https://goldbets.top/superbetin/ Canaria’da bir turnuva oynayabilmektir.

Penya Blaugrana Valdivia resmi olarak açıldı

Beyrut’ta Barça’nın Penya’sı patlama nedeniyle üyelerinden birini kaybetti

Takım şimdilik yeniden ne zaman rekabet edebileceği için hazırlanıyor. Takım, antrenörleri Miki Alcón ve Héctor Flaqué’nin elinden Serafín Serrano, Cristian Ginestar, Daniel Rodríguez, Sergio Bernal, Guillem Alsina, Carlos Sánchez, Roger Pérez, David Medina, Rubén Díaz, Guillem Andamientos, Rubén’den oluşuyor. Lebrato ve David Ginestar. Miki Alcón durumunda, bu grubun bir koçu olarak tutkusunu, spor iletişimi ve pazarlamasında uzmanlaşmış bir ajans olan Akaw Sports Marketing’deki çalışmasıyla birleştirecek. "Bu projenin bir parçası olduğum için çok mutluyum ve onların yanında olduğum ve onlardan bir şeyler öğrendiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.", Miki Alcón açıklıyor.

FC Barcelona taş ocağında bulunan José ‘Pepín’ Machín, yeni bir Monza oyuncusu. İtalyan takımı, İtalyan Serie C’nin şu anki lideri, Pontedera’ya karşı 15 puanlık rahat bir avantaja sahip, ikinci sırada yer alıyor ve Serie B’ye terfi ediyor.

01/31/2020

02/25/2020 tarihinde saat 11: 17’de CET

Josep Capdevila @kafadergisi

Ama ve belki de bu nedenle, Serie B’deki geleceği ve dolayısıyla Machín’in imzasını zaten düşünüyorlar. Doğuştan bir Ekvator Ginesi olan oyuncu, şimdiye kadar aynı Serie B’den Pescara’ya ödünç veriyordu ve harika bir performans sergiledi. Şimdi, Parma onu kurtarmıştır ve ondan vazgeçmek değil, onu transfer etmek için. Monza, dört buçuk sezon olduğu için uzun vadeli bir imza atıyor.

Machin bunu açıklıyor "Monza harika bir proje ve bu yüzden benim için çok büyük bir fırsat". Ve kulübün Milan’ı harika yapan iki adama ait olduğunu unutmamalıyız: Silvio Berlusconi ve Adriano Galliani".

‘Pepín’ Machín: Barça’nın gençliğinden, Roma’nın sezon öncesi ifşasına

Nzonzi, sezon sonuna kadar Rennes’e kiralık

La Floresta’da eğitim alan Machín, ikisi en genç ve ikisi genç olmak üzere dört sezon Barça’da geçirdi. Oradan Nàstic de Tarragona, Málaga, Roma, Lugano, Brescia, Parma ve şimdiye kadar Pescara gibi takımlardan geçti.

13 yıldır Barça’nın taban futbolunda yer alan ve koordinatörü olan Andrés Carrasco, birkaç haftadır Kuveyt’in U23 koçu oldu. Ama şimdi başka bir işi var, çünkü Kuveyt federasyonu ona ülkenin üst düzey ekibinin yönetimini de emanet etti.

4:23 PM 11/11/2020 CET

Josep Capdevila @kafadergisi

Carrasco, ilk olarak Kuveyt Federasyonu tarafından U19 takımı için aranıyordu. Ancak, bir ön görüşmeden sonra kendisine U23 teklif edildi. Salgın her şeyi biraz durdurdu ve yazdan sonra koça Dünya Kupası eleme aşaması için mutlak olma imkanı sunuldu. Bu aşamanın başlangıçta Eylül-Ekim aylarında gerçekleşmesi gerekiyordu, ancak salgının kendisi bunu Mart 2021’in sonuna kadar erteledi. Bu, Andrés Carrasco’nun kendisini bilgilendirmesi ve bu toplantılara hazırlanmasına daha fazla zaman tanıdı ve bu nedenle, Olimpiyat ve kıdemli iki takımı yönetme zorluğu.

Kuveyt’in üst düzey ekibi bir geçiş aşamasında. Herhangi bir yabancı oyuncunun veya teknik direktörün ülkeye girişini engelleyen 3 yıllık FIFA yaptırımı vardı ve aynı durum ayrılamayan Kuveytli futbolcular ve antrenörler için de oldu. Carrasco, “Bu, çok deneyimli oyuncularla bir nesil boşluğuna neden oldu ve devralması gerekenler Olimpiyat takımındakilerdir,” diye açıklıyor Carrasco. Bu nedenle Katalan koçunun ve ona eşlik eden takımın amacı “23 alt oyuncularını daha sonra kıdemli takımı yetiştirmek için eğitmektir. Bu yüzden iki takıma sahip olarak hangi Olimpik oyuncuların mutlak noktaya ulaşabileceğini daha iyi görebileceğim. İkisindeki işin farklı olmasını istemiyorlar ve bu yüzden iki takımı almam gerektiğine karar verildi ”, koç onaylıyor.

Amacına ulaşmak için, Andrés Carrasco etrafını deneyimli insanlardan oluşan bir ekiple çevreledi. İkincisi, 23 yaş altı takımın koçu, kıdemli takımın yardımcısı ve Hong Kong’daki alt takımların yöneticisi Carlos Antón olacak. Daha önce, Bristol City’nin gençlerinden San Roque de Lepe’nin (2B) koçu ve Málaga’da gençlik DH’sinin koçu ve metodoloji koordinatörüydü.

Fiziksel antrenör David Rodríguez olacaktır. RCE Espanyol taş ocağından çıktı ve Guangzhou’dan Evergrande ve Kazakistan’dan Altay’ın biçimlendirici futbolunu geçtikten sonra İtalya’da profesyonel futbolda, San Marino Calcio’da LegaPro’da, Bengaluru FC ile Hindistan Süper Ligi’nde ve Karabusport ile Türkiye Süper Ligi’nde.

Andrés Carrasco: "Madrid, Shakhtar’ın iki ucunun hızına şaşırdı"

Andrés Carrasco tarafından eğitilen Shakhtar genç, Cruyff, Messi ve Luis Suárez’in cezasını yeniden yaşıyor

Son olarak, kaleci antrenörü David Pérez olacak. İkinci Bölüm A’daki Alcorcón’da iki aşamalı iki yıl oldu. Son üç yıl, İkinci ve Birinci bölümün profesyonel ekipleri olan Shanghai Shenxin, Meizhou Meixian ve Chongqing Lifan’da Çin’de bulundu.

Salı gününden bu yana, Barça geçmişine sahip iki antrenör Albert Puig ve Òscar Hernández, Japon ikinci bölümünden bir takım olan Albirex Nigata’nın başındaydı. Japon ekibi, 23 Şubat’ta başlayacak resmi yarışmalar çerçevesinde antrenmanlara başladı.

14 Oca 2020, 9:37 pm CET

Josep Capdevila @kafadergisi

Puig, Japonya’daki ilk macerasında ikinci olarak Òscar Hernández’in, fiziksel antrenör olarak Eu Gavilán’ın, analist olarak Yuto’nun ve kaleci antrenörlüğünde Ryuji Ishizue’nin yardımına sahip. Ek olarak, dil nedeniyle, Naoto, Andrés ve Moto adında üç çevirmenleri olacak. Òscar Hernández örneğinde, unutulmamalıdır ki, Barça’nın tabandan gelen futbolundaki zamanından önce, FCBEscola ile zaten Japonya’daydı ve Take Kubo’nun keşfi idi. O zamandan beri Japon futbolunu çok yakından takip etti ve bu bilginin şüphesiz Albert Puig’e büyük yardımı olacak.

Puig, imzalamalarla ilgili olarak, Uruguay Birinci Liginde oynayan orta saha oyuncusu Gonzalo González’i bünyesine kattı; Santral forvet olarak oynayan İspanyol-Uruguaylı Pedro Manzi ve bu örnekte Brezilyalı olan Fabio.

Albert Puig, yeni Albirex Niigata koçu

Albert Puig: "Yaptığın şey yetenek aramak"

Sezon başlamadan önce, Albirex Nigata, takımın 8 maç oynayacağı Japonya’nın Kochi kentinde yoğunlaşacak, bu da oyuncuların hız kazanmasına ve Albert Puig’in oyun tarzına uyum sağlamasına olanak tanıyacak. Puig, ekibin hedefleri hakkında şunları önerir: "Taraftar için çekici bir hücum futbolu yapın ve oradan oyuna göre oynayın".

Pep Muñoz ve Shandong Luneng ilişkilerini sonlandırdı. Katalan teknik direktörü, finalde finale çıkmanın yanı sıra, Çin Süper Ligi’nin en güçlülerinden biri olan bu takımın teknik direktörü Li Xiaopeng’in asistanı olarak Çin takımında bir sezon geçirdi. Fincan.

24 Oca 2020, 9:16 PM CET

Josep Capdevila @kafadergisi

Koç, Jordi Vinyals’ın asistanı olarak Barça genç takımında dört yıl geçirdi. Onunla, Çin’in ikinci bölümünün bir grubu olan Qingdao Huanghai’ye gitti. Orada üç ve sonuncusunu Shandong Luneng’de geçirdi. Ancak şimdi, ikisinin yolları ayrıldı.

Pep Muñoz, SPORT’a şunu açıklıyor: "bu geçen sezon çok eğlendim. Kupa finalini kaybetmenin ‘ama’ tek ‘ama’ olduğu çok iyi bir yıl oldu.Ancak şimdi, koçu tutmaya karar verdiler, iki asistanı, bir Brezilyalı koçu ve ben değiştirdiler. Ama üzgün değilim, dört yıldır Çin’deyim ve eve gitmeyi dört gözle bekliyorum".

Munoz, Çin futbolunun bu dört sezonunda "Hem profesyonel hem de kişisel olarak hem ailem hem de benim için çok olumlu bir deneyim oldu. Yeni bir kültür, yeni bir futbol felsefesi tanıyoruz … Qingdao’da bu kültürü öğrenmeyi öğrendik ve şimdi Shandong Luneng’de harika zaman geçirdim, çünkü orada çok önemli bir kulüp.".

Şimdi Pep Muñoz’un aradığı şey "Yeni bir projede yeni deneyimler, yeni bir motivasyon ve bir yanılsama arıyor. Çin’den ve Japonya’dan bazı teklifler aldım ama eve çok daha yakın dönebilirsem".

Pep Muñoz, Qingdao Huanghai’den ayrıldı

Rodrigo operasyonu ilerliyor: Barça yeni bir koşul koyuyor

Çin’de geçirdiği bu dört yıl, o ülkenin futbolunu daha iyi tanımasına izin verdi. "İlerledi, ancak olabileceğinden daha az. Hala organizasyonda, oyuncuların eğitiminde başarısız oluyorlar. Örneğin, alt kategorilerdeki her takımın farklı bir ülkeden bir teknik direktörü var ve bu nedenle Çin futboluna kendi tarzını vermek çok zor.