Les chercheurs we wszystkich analizach – Związek między poids to la naissance et auricula fibrillation.

Les chercheurs we wszystkich analizach – Związek między poids to la naissance et auricula fibrillation.

Ostrzeżenia

Г ‰ Imponujące, że masz wrodzoną chorobę serca, która jest nieodłącznym zagrożeniem poważnego zakażenia nowym koronawirusem, także badacze współużytkownli, że bad kyne kyne kyne Całkowicie rzecz biorąca, płatniano informacje ryzyku COVID-19, które czeka z chorobami serca.

Naukowcy ostrzegają, ose osIVuos with wrodzona choroba serca musi nadal Praktykować lub ograniczać media społecznościowe, są to skłonni oznaczeni wszystkich CDC, ponieważ wiśkozyców do uzłrodaniaę.

Należy podzielić, ZE po Pół plus (34 can) Tych pacjentów i najmniejsza częstość spotkania dwóch nabytych sercowych ryzyka w porównaniu z innymi indywidualnymi osobami, ZE miał cieziad wy zycz

Jest możliwe, ide idiosynkratyczni pacjenci z wrodzonymi wadami serca mogą mieć profil klifowy niż inny populacja ogólna. Never boimy if you define yet lub tylko tych czynników urwiska ”

Brett Anderson, współdyrektor study, adiunkt florencji Irving z pediatrii, wydziału Vagelos z Columbia University dwóch lekarzy i chirurgów

Ódródło: Odds of the czasopisma:

Lewis, M. J. i in. (2020) Wpływ choroby koronawirusowej 2019 (COVID‐19) na pacjentaciónw z wrodzonymi wadami serca w ciągu całego życia: doświadczenie akademickiego centrum wrodzonych chorób w nowymzonych serca w. JAHA. .

“https://www.news-medical.net/?tag=/Surgerypage=4″,”200”, “OK” “” https://www.news-medical.net/?tag=/Surgerypage= 1346 “,” 200 “,” OK “” “https://www.news-medical.net/?tag=/Surgerypage=3″,”200″,”OK,” “” https: // www. news-medical.net/?tag=/Surgerypage=2″,”200″,”OK, “” “https://www.news-medical.net/news/20201028/Younger-knee-replacement-patients-more -często-mają-wczesną-reoperację-i-rewizję-chirurgii-komponentu.aspx “,” 200 “,” OK “,” Sprawdzone przez Emily Henderson, B.Sc. 28 października 2020 r

Operacja wymiany stawu kolanowego, także jako całkowita alloplastyka stawu kolanowego (TKA), udzielenie pomocy wieku 65 lat i młodszych. Jedno z badań przewidujących potencjalny 183% wzrost liczby operacji TKA i rewizji TKA do roku 2030 w tej grupie wiekowej, co budzi obawy o gorsze kliniczne, mniejsze zadowolenie pacjentaciónówównzówównzówównzów stars

Naukowcy z University of Missouri School of Medicine i MU Health Care porównali przewodnictwo TKA i rewizji TKA starszych i młodszych populacjach pacjentaciónw. Okazało się, ja młodsi niż pacjenci odszli wczesnej reoperacji i operatorzy rewizyjną szybko szybszej gwiazdy.

Postępowanie w endoprotezoplastyce stawów wraz z nowszymi projektami implantaciónw zaczerpniętych z chirurgów rozszerzenia TKA na młodszą grupę wiekową. Większość naszych młodszych słuchaczy, którzy przeszli operację wymiany kursu kolanowego, czuje się bardzo dobrze, al ta pacja gruppe wie wie kie wie kieziezwiezie Chcieliśmy dowiedzieć się więcej lub przyczynach słabych wyników ”.

MD James Keeney, starszy autor, profesor nadzwyczajny chirurgii ortopedycznej

Historia powiązana

Zespół Keeney przeprowadził własną początkową dokumentację medyczną 147 w wieku 55 lat i młodszych i porównał i z 276 pacjentami w wieku od 60 do 75 lat w czasie operacji. Udokumentowali ponownych operacji, czas ponownej operacji, powikłania, dane demograficzne i choroby przewlekłe. Okazało się, me młodsi bracia byli bardziej narażeni na operację rewizyjną w dwóch lat od pierwotnego zabiegu i większe wiksze częstość infekcji, powikłańnyznyyucniic nuciolniechnyiew mechanni.

„Kombinacja czynników przyczyniających się do ryzyka niepowodzenia, ale ogólna obserwacja częstego palenia tytoniu wśród młodszych pacjentaciónw sugeruje do główney winowajcęene” ,. “W badaniach odnotowano, pale palacze doświadczają zwiększonego ryzyka ryzyka zakażenia po pierwotnej wymianyu biodrowego i kolanowego oraz podwyższenie liczby powikłań z ranami.” „”

arthro care oszustwo

Ocena si, że młodszy wiek startamia się z lepszym zdrowiem fizycznym, spodziewane testy, że młodsi pacjenci z TKA mają gorsze cechy cechy, w tym większy otyłość, ale wyziższy zzyłłść. Zespół Keeneya nie znalazł znaczących różnic w chorobach współistniejących między młodszymi i starszymi grupami pacjentaciónw, z wyjątkiem historii tytoniu.

„Na podstawie naszych ustaleń wyników badań na rzecz zaprzestania leczenia pożyczkowego” – powiedział Keeney. „Należy również spróbować wyników wyszukiwania w celu ryzyka ryzyka infekcji, napraw, sztywności i niestabilności, które są częstymi przyczynami ponownej operacji.” “

Ódródło: Odds of the czasopisma:

R. Walker-Santiago, in. (2020) Rewizja najlepszy artroplastyki stawu kolanowego u pacjentaciónw: wyższego wczesnego reoperacji i ponowna wizja. Journal of Arthroplasty. .

„Http://www.news-medical.net/news/20201027/Researchers-develop-low-cost-customizable-self-locking-upper-limb-prosthesis.aspx”,”200″,”OK”, „ Sprawdzone przez Emily Henderson, B.Sc. 27 października 2020 r

Amputacje kończyny górny koniec górny, które usuwają całe ramienia i łopatki, prenumerata spersonalizowane sekcja protetycznych, które są drogie, ale zwykleę niewzi stosowanieywop ze

Zoo, czyli ile protezy kosmetyczne – kończyny, które dają pacjentom wygląd preamputowanej części ciała – mają wyższy wskaźnik ciągłego użytkowania, to mają funkcjonalne.

Łącząc wiedzę techniczną i kliniczną, Laboratorium Inżynierii i Projektowania Medycznego Uniwersytetu Technologicznego w Singaporeze (SUTD) Laboratorium Inżynierii i Projektowania Medycznego współpracuje Ze Sz. – specyfikiczna proteza kończyny górna.

Stwierdzono, tae ta kosmetyczna proteza z funkcją samoblokującą jest wygodniejsza i około 20 procent tańsza w porównaniu z podobnymi protezami dostępnymi w branży.

Aby skrócić czas niewykorzystania i czas dostawy, biorąc pod uwagę dopasowanie, funkcjonalność i wygodę, zespół badawczy zwróć się ku drukowaniu 3D ze wwoędu na wszechstronne dopasowanie

Zespół przy podejściu projektowe zorientowane na użytkownika, angażując się w proces projektowania i rozwoju dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Następnie skrupulatnie uchili i udokumentowali proces projektowania, tak aby świadkowie jako dla innych zastosowań z amput kończyn, zmniejszając w ten sposób górny thumbanie na punktuiskuyskym świadkowie jśkastkowa kie

Na podstawie regularnych przerób z pacjentem i protetykiem w TTSH, w tym obserwowania pacjenta, aby lepiej Zrozumieć jego codzienne funkcje i funkcjonalne, Zn, nowa proteza Musi byæ lekka, zdolzania do roku podowow podzania dokowzi podkowkowi wowwh 90 o zdolzania dokowzi podkowkowi wowwh 90 o zdolzania dokowzi podkowkowi wowwh hi pozbawione elementów metalowych, które zostałyby wykrywalne lot przez skanery.

Zespół badawczy wykorzystał skaner cyfrowy do wychwycenia obrazu i geometrii ramienia przeciwległego, aby z ostzją przeciwstawić oprogramowanie przeciwstawne. Następnie zaprojektowali różne części protezy na podstawie zarejestrowanych geometrii, wydrukowali dołączyć w 3D i zweryfikowali pod kątem Skalowania, komfort i funkcje (patrz patrz). Artykuł badawczy został opublikowany w Prothetics and Orthotics International Journal.

Historia powiązana

Zadowolenie pacjenta z wydrukowanej w 3D protezy w porównaniu z tradycyjnie wykonaną protezą pasek ze wzrostem na ogólną, dokładny rozmiar, symetryczny wygląd i łatwość użytkowania. Nowa scena to 100 gramów więcej niż obecna proteza, pacjentka preferowała ją ze wzledu na ulepszone zawieszenie, które zapewnia odczucie lżejszego ramienia podczas użytkowania.

Proteza była postrzegana jako trwała ze wωędu na nieznajomość jakości 3D peace, obawy dotyczące zerwania blokowania łokieć oraz porównanie z obecną protezą.

Zdigitalizowane i 3D 3D projektowane i rzutowane przez dwóch, plan, operacyjne, zapośredniczone przez użycie rzutu. Mimo że technologia druku 3D istnieje od ponad trzech dekad od wczesnych lat 90-tych, dopiero niedawno ludzie zaczęli ją doceniać i ufać jej w produkcji końcowej.

W tej pracy druk 3D odblokniło nas od ograniczeń i sprzętu. With ważniejsze, square ta związana z ważnymi, obowiązkowymi dla panowania, wielkiej części drukowanych 3D of the protetycznych potrzeb. „”

Subburaj Karupppasamy, główny badacz i adiunkt, rozwój produktów inżynierskich, Singapurski Uniwersytet Technologii i Projektowania

Trevor Binedell, główny protetyk w Foot Care and Limb Design Center, TTSH i doktorant z SUTD, dodaj: „Współpraca pomiędzy TTSH i SUTD przyniosła płatność dla tego pacjenta. Projektowanie użytkownika i techniki digitalizacji podniosły poziom opieki nad pacjentem, umożliwiając tworzenie projektów, które muszą wykonywać prace użytkownika. Ten proces może ulepszyć tkalne projekty dla wielu naszych pacjentówaciónw i ulepszenia i życia.

Ódródło: Odds of the czasopisma:

Binedell, T. i in. (2020) Zaprojektowanie i opracowanie nowatorskiego, wydrukowanego w 3D, niemetalowego, samoblokującego ramienia protetycznego do amputacji ćwiartki ochrony Protetyka i Orthotics International. .

„Http://www.news-medical.net/news/20201019/4/French.aspx”,”200″,”OK”, „ Sprawdzone przez Emily Henderson, B.Sc. 19 października 2020 r

Le poids à naissance to wspólne przedsięwzięcie z Fibrillation auriculaire de la velppante później w oponie twardej, wybierając obecne wypełnienie i międzynarodowe kongresy 31.Grandi Muraille de la cardiologie (GW – ICC).

GW-ICC 2020 to wirtualny wisiorek kontaktowy les 19 au 25 octobre. Corpus enseignant the société tété enne de la cardiologie (ESC) współpracował aux séces ances scientifiques communes avec le GW-ICC en que é ment du global de activivités do ES.

Zaproponujemy, aby risque de fibrillation auriculaire dans l’Гge adulte puisse ГЄtre plus é levé pour de grands nouveaux-nés (plus 4000 gramów lub 8 liwrów 13 uncji), które ceux avec le poids Г la naissance normalna. Zapobieganie poidom jest naiwne, konieczne jest wylewanie go w nowy sposób w prognozie migotania auriculaire – na przykład z jedzeniem, kontrolami i wisiorkami Grossesse , in partulier pour les femmes qui sont de extrif poids, obéses lub ont le diabЁte.В В “

M. Songzan Chen, starszy autor, Uniwersytet Zhejiang, Hangzhou, Chiny

The ajouté: Les В «В gens portec un grammage é levê devraient adopt a mode de vie sain pour abaisser leur zaburzenia zaburzeń rytmu serca.

Migotanie przedsionków jest najczęstszym problemem rytmu serca, występ u ponad 40 milionów ludzi w całym świecie. Odnoś mój głos do naissance i migotanie ucha jest kontrowersyjne. 2-5 a ve odmowa, efekt przyczynowy vie du poids już naissance sur le risque de fibrillation auriculaire.

Les chercheurs ont conduit naturellement un essai contrĂ © randomisĂ © a randomisation appelĂ © e autorstwa Mendelian de technic. D’abord, ils avaient Habitat des charactéristiques de 321 223 osób w une éude de la taille du gé nazwa stowarzyszenia (GWAS) nowej wersji 132 warianty génétics li po s au naissance.

Ensuite, ils ont przegląd, który z tych usług strony w migotaniu przedsionków, wykorzystując charakterystykę 537 409 uczestników konsorcjum migotania przedsionków (w tym 55,114 pr. W migotaniu

Pour naturellement l’essai contrés randomisè, les 132 warianty gà © nĂ © tiques ont is also fait au hasard allouÃs aux 537.409 uczniem do koncepcji, donnant is chacun individualuel a poids to la naissance dans les grammes. Les chercheurs we wszystkich analizach – Związek między poids to la naissance et auricula fibrillation.

Le poids to narodziny © levé a é té Associé, które przewidują ryzyko narastania migotania przedsionków w późniejszym okresie. W szczególności uczestnik avec un poids Г la naissance qui Г © tait z 482 gramów (environment 1 cart © cart-type) au-dessus de la moyenne (3 397 gramów) ta © taient 30% plus podatny na décopper le problem rytmów serca (rapport of szansa = 1.30; przedział ufności 1.18-1.44 z 95%; p = 0,0000004).

M. Chen a dit: В «В Ważna siña de notre Ude © tude est la méthodologie, qui nous permet de conclusure qu’il peut ya un relacja de przyczyna Г effet entre poids Г la naissance et la fibrillation auriculaire Ă © levĂ © s. Napraw, u nas ulgi na ewentualność, a dorosły talia i gramme peuvent to raisons du lien. Poids to poród jest pré dictif solidnym dla dorosłego wzrostu, a ród i dziadkowie nie wylewają migotania przedsionków. Research précé dent a prouvé, to między poidami do urodzenia, migotanie przedsionków to tait plus faible, gdy gramatyka dla dorosłych a été tenu compte. В «В 2

Professeur Guosheng Fu z Monsieur Run Run Shaw Hospital (SRRSH), zrzeszonego w kolekcji MĂ © dziesiątki uniwersytetów © z Zhejiang, et un précidents scientifiques du GZ-ICC Committee 2020, ont dit: В «В Cette ude © tude fournit preuve genétique pour związek między poids Г la naissance Г © levé et le risque accru de migotanie przedsionków. De cette recherche, nous pouvons voir que cela re duit the name of nouveaux-nos avec le poids à la naissance é levê est prawdopodobnie uważany za comme comme prê vention faisable soulager le fardeau de la fibrillation atrium. Z tego powodu les femmes enceintes devraient préter plus d’attention au control de régé et aux contrículles réguliers, partuliЁrement ceux avec l’obé sité lub le diabé. Ważne Galement – ważne, les gens avec un poids à naissance é levê devraient surrenders comte de rê duire d’autresactors de risque pour viter the fibrillation auriculaire.