Zachowaj te komentarze, pytania, argumenty i sugestie.

Zachowaj te komentarze, pytania, argumenty i sugestie.

Ale jeśli wykonuję pojedynczy wyczerpujący zestaw wąskich pompek przyczepności, który jest bardzo skutecznym ćwiczeniem do celowania w triceps, mogę łatwo wcisnąć ten zestaw w 2-minutowe okno. Zamiast jednego długiego, czasochłonnego treningu triceps na początku tygodnia, po prostu codziennie robię ten pojedynczy zestaw pompek. Jednak, aby uzyskać dobre wyniki, muszę konsekwentnie wykonywać ten zestaw i popchnąć się do wyczerpania.

10-minutowe treningi

W celu wyciśnięcia podczas szybkiej ćwiczeń większość ludzi może Znajdź okno czasu, które jest dłuższe niż 2 minuty, i znalazłem 10 minut za coś, co nawet bardzo zajęte osoby mogą osiągnąć. Dla każdego z tych 10-minutowych treningów nie martw się o długą rozgrzewkę lub ochłodzenie-wszystko jest zapakowane w 10-minutową sesję. A jeśli znajdziesz dodatkowy czas, otrzymasz dodatkową korzyść z powtarzania 10-minutowego treningu 2 do 3 dodatkowych razy w ciągu dnia.

10-minutowy trening nr 1: Palanie całego ciała

Sprzęt: 1 para hantli i krzesło, krok, schody lub pudełko.

Instrukcje: rozgrzewka z 25-50 podnośnikami skokowymi, a następnie wypełnij 10-12 powtórzeń każdego zestawu Ćwiczenia dwa razy, z minimalnym odpoczynkiem, i przejdź do następnego zestawu.

Zestaw 1: Przysiady hantle z napowietrzną prasą do wygiętej strony Zestaw 2: Dubbell Push-Up Row do pojedynczego ramienia Dubbell Zestaw wierszy 3: Wysokie kolana do odwrotnych rzutu

10 minut trening nr 2: Butt, ABS, udy

sprzęt: Brak

Instrukcje: Ukończ Ta rutyna jako obwód, jeden raz, z minimalnym odpoczynkiem między ćwiczeniami. Brak wymaganego rozgrzewki.

25 przysiadów masy ciała 10 skoków na lunge na bok 10 obrotów deski bocznej 10 Perk Panki 10 bocznych rzutu na stronę 10 przysiadów 25 rzutów na wykończenie na bok z 60-sekundowym przyciskiem przysiadu

10 -minutowy trening #3: Maksymalne spalanie kalorii

sprzęt: Brak

Instrukcje: Uzupełnij tę procedurę jako obwód, 3 razy za pośrednictwem, przy minimalnym odpoczynku między ćwiczeniami. Brak wymaganych rozgrzewek.

25-50 Podnośne podnośniki 5 Push-upy 10 przysiad-pchnięcia 5 pompki 10 skoków pionowych 5 pompek

Jeśli masz więcej Pytania dotyczące szybkich treningów lub posiadanie własnych 10-minutowych rutynów treningowych, udostępnij je poniżej w komentarzach i na stronie Get-Fit Guy na Facebooku!

Zdjęcie ćwiczeń dzięki uprzejmości Shutterstock

Wszystkie treści tutaj są wyłącznie do celów informacyjnych. Ta treść nie zastępuje profesjonalnego osądu własnego dostawcy służby zdrowia. Skonsultuj się z licencjonowanym pracownikiem służby zdrowia w sprawie wszystkich indywidualnych pytań i problemów.

O autorze

Ben Greenfield

Ben Greenfield otrzymał tytuł licencjata i magistra z University of Idaho w dziedzinie nauki sportowej i ćwiczeń; Osobiste certyfikaty szkolenia oraz siły i kondycji od National Siła and Conditioning Association (NSCA); Certyfikacja żywienia sportowego z Międzynarodowego Towarzystwa Żywienia Sportowego (ISSN), zaawansowanego certyfikatu dopasowania rowerowego z Serotta. Ma ponad 11-letnie doświadczenie w trenowaniu profesjonalistów, kolegialnych i rekreacyjnych sportowców ze wszystkich sportów, a jako pomogło setkom klientów osiągnąć odchudzanie i sukces fitness.

Subskrybuj podcast Get-Fit Guy Spotify Google Stitcher

Na cześć jej 200 odcinka, Diva Nutrition spogląda wstecz na niektóre z tematów, które najwięcej przeniosły czytelników w ciągu ostatnich 4 lat.

autorstwa Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS Nutrition Diva 14 sierpnia 2012 4 -minute Readepisode #200 Play Pause Słuchaj 200. odcinek: Best of the Diva! Obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem w Safari. Jeśli chcesz słuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

To jest 200. odcinek podcastu żywieniowego Diva! Minęło nieco ponad 4 lata od mojego pierwszego podcastu, w którym mówiłem o żywności i składnikach odżywczych, które pomagają chronić skórę przed uszkodzeniem słońca. (Sprawdź zjedz swój krem ​​przeciwsłoneczny.)

Pamiętam, że zastanawiałem się, czy mogę zacząć brakować tematów po kilkudziesięciu koncertach. Nie muszę się martwić! Niemal od razu zaczęły się napływać – i wydaje się, że fascynujące rozmowy o żywności i odżywianiu nie ma końca. W rzeczywistości zdecydowana większość z pierwszych 200 odcinków dotyczyła tematów i pytań wysyłanych przez słuchaczy i czytelników.

Niektóre z moich ulubionych obejmowały to, czy niektóre pokarmy mogą zwiększyć funkcję mózgu, czy możliwe jest odwrócenie cukrzycy typu 2 z odpowiednią dietą i czy musisz łączyć żywność w określony sposób Aby pomóc w trawieniu. Zawsze fajnie jest zagłębiać się w badania lub przyjrzeć się bliżej konwencjonalnej mądrości z otwartym umysłem. Twoje ulubione pytanie? Cóż, odcinek, który uzyskał najwięcej wyświetleń stron na naszej stronie internetowej, jest tym, czy wodę gazowaną jest dla ciebie zła. Czy to przeczytałeś?

Muszę wyznać, że śledzenie odpowiedzi na twoje pytania dotyczące żywności i odżywiania sprawiło, że znacznie się poinformowałem-a także bardziej pokorne, że nikt z nas nie może tego wiedzieć Wszystko i że wszyscy czasami się mylimy! Jedną z rzeczy, które pokochałem w interaktywnej naturze publikacji cyfrowych, jest to, że wszyscy mamy okazję się od siebie uczyć. Naprawdę doceniam wszystkie komentarze i odpowiedzi – nawet argumenty – że publikujesz w odcinkach, a także dyskusje i debaty, które przeprowadziliśmy na stronie odżywiania Diva na Facebooku.

Zobacz cały zapytaj Diva Archiwum tutaj !

Ułatwianie utraty masy ciała

Chociaż staram się pokryć wszystkie różne kąty „Dobrze i czujesz się bajecznie”, utrata masy ciała z pewnością ma utratę masy ciała był wspólnym tematem. Zrobiłem programy na wszystko, od domniemanych nośnych kalorii Foods , po strategie walki z otyłością w dzieciństwie , jak po przerwanie płaskowyżu odchudzania. Mówiłem o sposobach, aby jeść mniej bez poczucia głodu, zniszczyłem mity na temat tego, czy jedzenie częściej zwiększa twój metabolizm i oferowałem wskazówki dotyczące przezwyciężenia nieobsisternego środowiska.

Najczęściej słuchał odcinka odcinka żywieniowego Diva Diva Nawiasem mówiąc, polegało na tym, czy diety o niskiej zawartości węglowodanów są najlepszym sposobem na utratę wagi. To był jeden z pięcioczęściowej serii o różnych strategiach dietetycznych i jak znaleźć podejście, które działa dla Ciebie najlepiej. Ponieważ jedną z rzeczy, których nauczyłem się ze wszystkich informacji zwrotnych słuchaczy Divy, jest to, że tak naprawdę nie ma żadnego rozwiązania, które zadziała dla wszystkich.

Jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich

Niektóre tematy wydawały się wywoływać bardzo emocjonalne reakcje czytelników i słuchaczy, na przykład, czy surowe mleko jest dla Ciebie lepsze, czy też powinieneś w ogóle pić mleko. Mój odcinek na temat zalet i wad konsumowania produktów mlecznych otrzymał więcej komentarzy niż jakikolwiek inny program w archiwach.

Chociaż nigdy nie unikam kontrowersji, doceniam to, jeśli chodzi o to, jeśli chodzi o to Żywność i odżywianie, istnieje wiele problemów, ocuvit ceneo w których racjonalni ludzie mogą po prostu się nie zgodzić (nie powiedzieć nic o irracjonalnych!). Po pierwsze, odżywianie jest ewoluującą nauką – po prostu nie wiemy wszystkiego, co można wiedzieć. A ponieważ wszyscy jesteśmy różni, nie wszyscy zareagujemy w ten sam sposób na te same metody. Wreszcie, nasze wybory żywieniowe są rzadko podyktowane samymi względami żywieniowymi. Mogą również pojawić się etyczne, religijne, ekonomiczne, kulturowe, estetyczne i logistyczne. , sortuj fakt z fikcji i (ponieważ te rzeczy rzadko są czarne lub białe!) Zważyć profesjonalistę i wady – abyś mógł podjąć świadomą decyzję w oparciu o twoje własne potrzeby i priorytety.

Jak być Wasza własna diva

Po drodze starałem się również podać ci narzędzia, które umożliwią bardziej krytyczną ocenę informacji o żywieniu. Na przykład w odcinku, czy można zaufać finansowanemu przez branżę badań, mówiłem o różnych rodzajach uprzedzeń, które mogą wpływać na badaczy i jak je dostrzec. W moim odcinku na temat zalet i wad surowego mleka opowiedziałem o problemie oparcia argumentu na anegdotycznych dowodach. W ostatnich z wielu odcinków, które zrobiłem, czy fruktoza jest toksyczna, zilustrowałem, jak łatwe (i powszechne) jest zacząć od prawdziwego faktu i przekazać go w całkowicie fałszywy wniosek. A w ostatnim odcinku rzekomym niebezpieczeństwem czerwonego mięsa zasugerowałem dwa pytania, które zawsze powinieneś zadawać sobie pytanie, czytając najnowsze badania żywieniowe.

Więc kiedy nadejdzie czas, aby zdjąć odżywianie Diva Tiara, dowolna liczba z was będzie gotowa wkroczyć w te błyszczące, srebrne buty z kreskówek! Ale to nie będzie jeszcze długi czas – mam zbyt dużo zabawy!

utrzymuj kontakt

, co przyniesie kolejne 200 odcinków? Ty mi powiedz! Zachowaj te komentarze, pytania, argumenty i sugestie. Wyślij je e -mail na adres żywienia@quickanddirtytips.com lub opublikuj na stronie Nutrition Diva na Facebooku lub na stronie serialu pod adresem Nutritiondiva.QuickandDirtyTips.com.

Twoja ciekawość i entuzjazm do dobrego odżywiania i czuję się bajecznie Najlepszy na świecie!

200, Kobieta na skali i obrazach twarzy warzyw z Shutterstock

O autorze

Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS Monica Reinagel jest licencjonowanym dietetykiem, autorem i twórcą jednego z najbardziej rankingowych podcastów zdrowia i fitness w iTunes. Jej rada jest regularnie prezentowana w The Today Show, Dr. Oz, NPR i w wiodących krajach gazetach, czasopismach i stronach internetowych. Czy masz pytanie dotyczące odżywiania? Zadzwoń na linię Diva Diva Diva pod numer 443-961-6206. Twoje pytanie może być prezentowane w programie.

Nie wszystkie pręty białkowe są tworzone równe. Zbadajmy różnicę między słupkami energetycznymi a prętami białkowymi i porozmawiajmy o tym, czego szukać, wybierając proszek białkowy.

autorstwa Monica Reinagel, MS, LD/N, CNS DINTING DIVA 20 sierpnia 2019 5-minutowy Readepisode #538 Play Pause Słuchaj, jak wybrać pasek proteinowy, obecnie doświadczamy problemów z odtwarzaniem na Safari. Jeśli chcesz wysłuchać dźwięku, użyj Google Chrome lub Firefox.

Karen pyta: „Czy istnieje coś takiego jak zdrowe proszki białkowe, czy też są po prostu uwielbione batonik?”

Jeśli chodzi o bary białkowe, istnieje wiele wyborów i nowych marek, które pojawiają się co tydzień. Poniżej przedstawiono kilka wskazówek na temat tego, czego szukać i czego uniknąć przy wyborze paska białkowego.

Ale najpierw narysujmy rozróżnienie między paskiem białkowym a paskiem energetycznym. Warunki te są często używane zamiennie w odniesieniu do dowolnego elementu w kształcie baru, który nie jest faktycznym batonikiem. I, szczerze mówiąc, te warunki nie mają żadnych ścisłych definicji. Ale uważam, że bary energetyczne są stosunkowo wysokie w węglowodanach.

Paski białkowe w porównaniu z słupkami energetycznymi

Paski energetyczne zostały pierwotnie zaprojektowane w celu zapewnienia przenośnego źródła kalorii lub energii, do wysiłku fizycznego lub ćwiczeń. Węglowodany są szybciej wchłaniane niż tłuszcze i białka, które trwają dłużej. W rzeczywistości, im prostsze węglowodany, tym szybciej będzie dostępny dla mięśni. Kolejnym słowem na proste węglowodany jest cukier. Tak więc, aby zapewnić szybką energię podczas przedłużonego ćwiczeń, pasek energetyczny będzie wysoki w cukrze.

Zobacz także: co zjeść przed, w trakcie i po treningu

Przez resztę czasu jednak zwykle staramy się ograniczyć proste cukry i podkreślić złożone węglowodany. Z drugiej strony pasek energetyczny nie jest doskonałym wyborem do wymiany posiłków.

, z drugiej strony, są niższe w węglowodanach i wyższe w białku. Chociaż sprawia, że ​​są mniej przydatne jako źródło szybkiej energii podczas ćwiczeń, czyni je lepszym wyborem, aby zastąpić posiłek z przekąskami.

Jeśli potrzebujesz posiłku lub przekąski, prawdziwe jedzenie zawsze byłoby lepsze niż pręt wysoko przetworzony. Białko

pomaga utrzymać i budować silne mięśnie i kości. Po ciężkim treningu kombinacja białka i węglowodanów może pomóc szybciej wyzdrowieć. Ponieważ jest wolniej trawiony i wchłaniany, białko pomaga również regulować poziom cukru we krwi i apetyt.

Jeśli potrzebujesz posiłku lub przekąski, prawdziwe jedzenie zawsze byłoby lepsze niż bardzo przetworzony bar. Ale jeśli prawdziwe jedzenie po prostu nie jest dostępne, bar białkowy byłby lepszym wyborem niż pasek energetyczny.

Czego szukać w proteinowym barze

masz dużo Opcje do wyboru. Oto niektóre z rzeczy, które należy wziąć pod uwagę podczas sprawdzania list faktów żywieniowych i list składników.

1. Ile jest w nim białka?

Ilość białka w typowym pręcie białka wynosi od 10 do 30 gramów. Jeśli używasz paska jako przekąski, 10-15 gramów białka byłoby w porządku. Ale jeśli ten pasek ma na celu zastąpienie całego posiłku, poszukaj takiego, który zawiera co najmniej 20 gramów białka. Jeśli naprawdę próbujesz zmaksymalizować korzyści budowania mięśni, cel co najmniej 25 gramów białka.

Zobacz także: Ile białka powinieneś zjeść?

2. Jakie jest w nim białko?

Typowe źródła białka dla barów to serwatka, białko jaja, soja, groch, konopie i inne źródła wegetariańskie. Jeśli chodzi o jakość białka i korzyści z budowania mięśni, najlepszy wybór serwatki i białka jaja. Jeśli wolisz unikać źródeł zwierząt, sojowa byłaby kolejną najlepszą opcją. A jeśli nie spożywasz soi, każde inne białka wegetariańskie byłyby w porządku.

Zobacz także: Czy w końcu konieczne jest łączenie białka?

3. Z czym jest słodzony?

Mimo że sformułowane są pręty białkowe, aby zająć miejsce posiłku, nie wytwarzają prętów białkowych w smakach takich jak łososia i brokuły, stek i ziemniaki lub czerwona fasola i ryż. Zamiast tego otrzymujemy bary zastępcze posiłków, które smakują jak czekoladowe brownie, kubki z masłem orzechowym lub sernik wiśniowy. Pytanie brzmi: z czym jest słodzony? Znajdziesz bary słodzone miodem, cukrem kokosowym, agawą, brązowym syropem ryżowym, datami lub dowolną liczbą innych składników. Nie daj się zbytnio złapać halo zdrowia otaczającego te naturalne słodziki. Odwróć poprzeczkę i zobacz, ile gramów cukru zawiera. Chciałbyś to policzyć w kierunku dodatkowego dodatku cukru, czyli (na wypadek, gdybyś zapomniał) około 25 gramów dziennie.

Zobacz także: Jak zmniejszyć dodatkowe spożycie cukru

Jeśli bar jest zaspokojenia entuzjastów diety o niskiej zawartości węglowodanów lub keto, prawdopodobnie jest słodzony sztucznymi słodzikami, takimi jak sachroloza lub aspartame, bardziej naturalny Niskie słodziki, takie jak Stevia lub Monkfruit, cukrowe alkohole, takie jak sorbitol lub erytritol, lub ich kombinacja. Żadne z nich nie jest idealne, z powodów, które badałem w poprzednich odcinkach. Sztuczne słodziki mogą mieć negatywny wpływ na bakterie jelitowe. Stevia i Monkfruit smakują trochę zabawnie. A alkohole cukrowe mogą powodować łagodne strzępy trawienne. Spośród nich opierałbym się w kierunku alkoholi monkfruit i cukrowych. Ale nadal zalecam spożywanie tych bez cukru żywność o takim samym stopniu umiaru, jaką zastosowałbyś do żywności zawierającej cukier.

Zalecam spożywanie tych bez cukru żywność o tym samym stopniu moderacji, jaką zastosowałbyś do żywności zawierającej cukier.

Zobacz także: Jakie jest umiarkowane spożycie niekalorycznych słodzików?

4. Ile kalorii zawiera?

kalorie wahają się od około 150 do prawie 400 na bar. Niezależnie od tego, czy te kalorie pochodzą z białka, węglowodanów, cukru lub tłuszczu, muszą pasować do budżetu żywności na cały dzień. Potrzeby kalorii mogą wahać się od 1500 do 3000 dziennie, w zależności od wielkości, składu ciała i poziomu aktywności.

Contents