Zaloguj się do MyChart, jeśli masz awarię, zadzwoń pod numer 911 lub przejdź do najbliższej izby przyjęć.

Zaloguj się do MyChart, jeśli masz awarię, zadzwoń pod numer 911 lub przejdź do najbliższej izby przyjęć.

Procesy Henry’ego Forda mają osobne obszary opieki dla osób z objawami Covid-19.

Inne opcje opieki

 • harmonogram online
 • Kliniki chodzenia lub pilnej opieki
 • Wizyty wideo na żądanie
 • Zaplanowane wizyty wideo

Testowanie Covida

Henry Ford oferuje tylko testy Covida dla uznanych pacjentów, którzy zostali skierowani do testowania przez lekarza. Wiele lokalizacji w Michigan oferuje wygodne, bezpłatne testy. Znajdź blisko siebie witrynę testową Covid i dowiedz się więcej o tym, kiedy zostać przetestowanym.

Poproś o nową wizytę pacjenta

Z powodu braków personelu, doświadczamy opóźnień w planowaniu wizyty. Doceniamy twoją cierpliwość. Użyj MyChart, aby zaplanować i poprosić o spotkania na najkrótszy czas oczekiwania. Możesz także wypełnić poniższy formularz lub zadzwonić:

 • Pacjenci z południowo-wschodniej Michigan: (800) 436-7936
 • Pacjenci z Jackson lub South Central Michigan: (517) 205-4800
 • Czy byłeś kiedyś w lokalizacji Henry’ego Forda? * Powód spotkania * Imię specjalność * Imię lekarza (jeśli jest znane) Preferowane daty i czas Preferowany Lokalizacja * Inne lokalizacja Imię * Nazwisko * Data urodzenia Wpisz MM/DD/ROYY Format * Adres * Miasto * Stan/Prowincja * Kod zip/kod pocztowy/ Kod pocztowy * Telefon * E -mail * Nazwa ubezpieczenia i numer subskrybenta * Nazwa kontaktu Uwierzytelnianie DemandConnect.FORM pacjent

  Świadomość niebezpieczeństw związanych z wstrząsami mózgu jest najwyższy w historii. W odpowiedzi organizacje sportowe, od Pop Warner Football (program non-profit dla dzieci w wieku od 5 do 16 lat) po hokeja USA, mają protokoły bezpieczne. Ale nieporozumienia dotyczące kontuzji – zapobiegania, zarządzania i powrotu do zabawy – wciąż są zbyt powszechne.

  Wspaniale jest, że rodzice, trenerzy i sportowcy koncentrują się na potencjalnym wstrząsie mózgu, ale muszą też być świadomi tego Złożoność zaangażowana w ocenę, diagnozowanie i zarządzanie wstrząsem mózgu mówi Jeffrey Kutcher, M.D., neurolog sportowy, który leczy sportowców w klinice Henry Ford Kutcher w celu wstrząsu mózgu i neurologii sportowej.

  Najlepszy sposób na uzyskanie wiedzy potrzebować? Dowiedz się, jak oddzielić fakt od fikcji.

  Oddzielając fakt wstrząsu mózgu od fikcji

  Oto prawda za pięcioma popularnymi mitami wstrząsu:

  Myth #1: Ostrasza jest tylko spowodowane ciosami do głowy.

  wstrząsy mózgu zdarzają się w odpowiedzi na siłę. Chociaż często wynikają z ciosu w głowę, mogą również wystąpić po uderzeniu w szyję, ramiona lub gdziekolwiek indziej na ciele. Aby spowodować uszkodzenie mózgu, siła uderzenia musi tylko spowodować, że głowa porusza się w przód iw tył (pomyśl o Whiplash z wypadku samochodowego lub rozlania po schodach).

  Myth #2: wstrząs zawsze mózg Obejmuje utratę przytomności.

  Bardzo niewielki odsetek wszystkich wstrząsu mózgu, 10% lub mniej, powoduje utratę przytomności. W przypadku pozostałych obrażeń rodzice, trenerzy i dostawcy usług medycznych powinni uważać na dodatkowe objawy, takie jak:

 • Zamieszanie
 • Problemy z równowagą
 • Opadnięta mowa
 • Skargi fizyczne, w tym ból głowy, nudności i wymioty
 • Myth #3: Powinieneś utrzymać osobę na noc po powstaniu wstrząsu mózgu.

  Ważne jest, aby obserwować i wchodzić w interakcje z niedawno wstrząsowaną osobą przez pierwsze kilka godzin, aby rozpoznać potencjalne oznaki poważniejszych obrażeń. Jeśli jednak oddziałują normalnie po czterech godzinach, można pozwolić im spać. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytania, zawsze pomniejsz się o ostrożność i szukasz pomocy medycznej.

  Myth #4: Po wstrząsie mózgu dzieci powinny unikać mediów cyfrowych, dopóki nie poczują się lepiej.

  O ile działania cyfrowe lub czas na ekranie znacząco pogorszyć objawy, nie ma powodu, aby ich unikać. Dr Kutcher mówi, że nie powinieneś zmuszać ludzi, którzy doznali wstrząsu mózgu do zbyt dużego odpoczynku – lub pozbawili ich wkładu sensorycznego – jeśli czują się komfortowo w aktywności. Co więcej, zabieranie działań, które przynoszą osobę radość lub utrzymują je społecznie połączone, może przedłużyć ich powrót do zdrowia, tworząc dodatkowe objawy.

  Myth #5: Należy unikać całej aktywności fizycznej po wstrząsie mózgu.

  Ważne jest, aby odpocząć przez pierwsze dwa do trzech dni po wstrząsie mózgu. Trzeba jednak uważać, aby nie odpocząć zbyt długo lub unikać całej aktywności zbyt długo.

  angażowanie się w działania fizyczne, psychiczne i społeczne mogą być korzystne. Ale wiedza o tym, ile zrobić i kiedy się spędzić, może być trudna. Jeśli masz jakieś pytania https://harmoniqhealth.com/pl/, skonsultuj się z neurologiem sportowym w celu uzyskania konkretnych zaleceń.

  Powiązany temat: Jak być proaktywnym w kwestii wstrząsu mózgu u sportowców studenckich

  podstawowych zasad dotyczących zapobiegania i zarządzania wstrząsem mózgu

  Dr Kutcher zauważa, aby zapobiec wstrząsie mózgu, zdrowy rozsądek stanowi największy wpływ. Zaleca rozpoczęcie od tych czterech zasad:

  • W miarę możliwości ogranicz ilość kontaktu w praktykach i grach.
  • Noś właściwe dopasowanie i certyfikowane kaski lub inne ochronę głowy, gdy tylko jest to odpowiednie
  • Rozłóż ćwiczenia kontaktowe w miarę upływu czasu.
  • Ćwicz dobrą technikę i graj według zasad.

  Sportowcy – szczególnie ci Who odgrywają sporty kontaktowe – powinien przejść coroczną ocenę neurologiczną, która obejmuje kompleksową, skoncentrowaną historię neurologiczną i badanie. Informacje te stanowią kluczowy punkt odniesienia dla lekarzy.

  Znajomość prawdy o wstrząsach mózgu – w tym, na co patrzeć i co zrobić, jeśli pojawi się – jest naprawdę najlepszym planem gry.

  do tego Znajdź neurologa sportowego lub lekarza medycyny sportowej w Henry Ford, odwiedź henryford.com/athletes lub zadzwoń pod numer 313-972-4216.

  Dr. Jeffrey Kutcher jest neurologiem sportowym w klinice Henry Ford Concusion and Sports Neurology oraz globalnym dyrektorem Kolther Clinic.

  Kategorie: Feelwell

  Tagi: Jeffrey Kutcher, Neurology, Orthopedics, Sports Medicine

  Uzyskaj opiekę, której potrzebujesz

  już pacjent Henry Ford?

  Aby uzyskać najlepsze doświadczenie, obecni pacjenci z Henry Forda mogą poprosić o wizyty w Henry’ego Forda Mychart. Zaloguj się do MyChart

  Jeśli masz awarię, zadzwoń pod numer 911 lub idź do najbliższej izby przyjęć. Procesy Henry’ego Forda mają osobne obszary opieki dla osób z objawami Covid-19.

  Inne opcje opieki

  • harmonogram online
  • Kliniki chodzenia lub pilnej opieki
  • Wizyty wideo na żądanie
  • Zaplanowane wizyty wideo

  Testowanie Covid

  Henry Ford oferuje tylko testy Covid dla uznanych pacjentów, którzy zostali skierowani do testowania przez lekarza. Wiele lokalizacji w Michigan oferuje wygodne, bezpłatne testy. Znajdź blisko siebie witrynę testową Covid i dowiedz się więcej o tym, kiedy zostać przetestowanym.

  Poproś o nową wizytę pacjenta

  Z powodu braków personelu, doświadczamy opóźnień w planowaniu wizyty. Doceniamy twoją cierpliwość. Użyj MyChart, aby zaplanować i poprosić o spotkania na najkrótszy czas oczekiwania. Możesz także wypełnić poniższy formularz lub zadzwonić:

  • Pacjenci z południowo-wschodniej Michigan: (800) 436-7936
  • Pacjenci z Jackson lub South Central Michigan: (517) 205-4800
 • Czy byłeś kiedyś w lokalizacji Henry’ego Forda? * Powód spotkania * Imię specjalność * Imię lekarza (jeśli jest znane) Preferowane daty i czas Preferowany Lokalizacja * Inne lokalizacja Imię * Nazwisko * Data urodzenia Wpisz MM/DD/ROYY Format * Adres * Miasto * Stan/Prowincja * Kod zip/kod pocztowy/ Kod pocztowy * Telefon * E -mail * Nazwa ubezpieczenia i numer subskrybenta * Nazwa kontaktu Uwierzytelnianie żądanie Lub daj wsparcie jeden na jednego

  , jeśli jesteś pacjentem raka, ocalałym, opiekunem lub osobą z genetycznym ryzykiem raka, uzyskaj wsparcie od kogoś, kto był w twoich butach za pośrednictwem Imerman Angels.

  Imerman Angels jest światowym liderem w bezpłatnym, spersonalizowanym wsparciu raka jeden na jednego. Jeśli chcesz uzyskać wsparcie od „anioła mentora” lub stać się „aniołem mentorskim”, aby wspierać kogoś innego, możesz dowiedzieć się więcej na stronie internetowej Imerman Angels lub, pytając lekarza raka, pielęgniarki lub pracownika socjalnego.

  Unikalny proces rejestracji pozwala określić, co jest najważniejsze, gdy dopasowujesz się do mentora: czy chcesz być dopasowany do kogoś lokalnego? Ktoś z tym samym typem raka co ty? Ktoś z tą samą płcią lub orientacją? Ktoś w tym samym wieku? Chociaż nie można go zagwarantować, że otrzymasz kogoś, kto pasuje do wszystkich twoich preferencji, wykwalifikowani specjaliści od raka Imerman Angels dołoży wszelkich starań, aby dopasować cię do najbardziej kompatybilnej osoby.

  Zarejestruj się, aby uzyskać jedną -on-jeden wsparcie

  Zarejestruj się, aby zostać mentorem aniołem

  Twój mentor komunikuje się z tobą preferowaną metodą komunikacji i możesz mówić tyle lub tyle samo jak ty chcę lub potrzebują. Imerman Angels został stworzony na podstawie przekonania, że ​​nikt nie powinien stawić czoła raka samemu i bez niezbędnego wsparcia, i pracują nad tym, aby ta wizja stała się rzeczywistością każdego dnia.

  zeznania pacjenta

  Henry Ford Cancer Institute ma trzeci najwyższy wskaźnik rejestracji z Imerman Angels z dowolnego innego centrum raka w kraju. Uczestnicy uważają, że wsparcie mentora jest wyjątkowo cenne i często wracają, aby zostać mentorem innych pacjentów lub opiekunów później.

  Danielle i Sasha

  po tym, jak została mentorowana przez inną kobietę w Henry Ford, Danielle i jej mentor Sasha oddają innym za pośrednictwem Imerman Angels.

  Czytaj więcej

  Wanda

  Wanda wykorzystuje wiarę i wsparcie swojej rodziny, przyjaciół i zespołu opieki, aby zachować pozytywne znaczenie dzięki wyzwaniom w diagnozie raka.

  Daty wywiadu

  Medycyna ratunkowa

 • Sobota, 23 października 2021
 • Sobota, 13 listopada 2021
 • Sobota, 4 grudnia 2021
 • Medycyna rodzinna

  • Piątek, 12 listopada 2021
  • Piątek, 3 grudnia 2021
  • Piątek, 10 grudnia 2021
  • <li

  • Piątek, 14 stycznia 2022

  Chirurgia ogólna

  • Piątek, 19 listopada 2021
  • Piątek, 17 grudnia 2021
  • Piątek, 7 stycznia 2022

  Medycyna wewnętrzna

  • Sobota, 23 października 2021
  • Sobota, 6 listopada 2021
  • Sobota, 20 listopada 2021
  • Sobota, 18 grudnia 2021
  • Sobota, 8 stycznia 2022
  • Sobota, 22 stycznia 2022

  Psychiatry

  do ustalenia